The Real Dirt on Farmer John

farmerjohn
€ 7,85 stuk

1 product in voorraad
+
De knop Toevoegen aan winkelwagentje verschijnt zodra u de bovenstaande waarden selecteert

Specificaties

Taggart Siegel
9789058493569
Engels
83 "
paperback

'De grond smaakt goed vandaag', zegt de excentrieke 55-jarige boer John Peterson als hij een hapje van zijn geboortegrond neemt. Toen zijn vader eind jaren '60 aan suikerziekte overleed, kwam het boerenwerk al vroeg op John's jonge schouders terecht. Hij verandert het traditionele boerenbedrijf in een vrijplaats voor hippies en kunstenaars, tot hij op zijn dertigste tot over zijn oren in de schulden raakt. The real dirt on farmer John is een docudrama van regisseur Taggart Siegel, geschreven door John Peterson zelf, waarin een man wordt geportretteerd die zijn articiteit en liefde voor het land weet te verenigen met de erfenis van zijn familie.

Aanbevolen, actueel, nieuw of binnenkort verwacht

€ 18,50 stuk The Basics of Regenerative Agriculture 5 product(en) in voorraad Productdetails
€ 49,00 stuk Gezonde bodem, gezond voedsel, gezonde toekomst 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 23,90 stuk De hovenier 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Actieve hoop 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 19,99 stuk Finding the Mother Tree 1 product in voorraad Productdetails
€ 15,95 stuk WILDPLUKSET wildplukkaart & receptenboekje 'cadeauverpakking' 10 product(en) in voorraad Productdetails
€ 6,99 stuk Het kleine boek wildplukken 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare wilde planten, 200 soorten herkennen en gebruiken 4 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare planten 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Een natuurlijke moestuin met permacultuur 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,90 stuk Ambtenaren met ballen 1 product in voorraad Productdetails
€ 27,90 stuk De stad is (g)een bos 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 18,95 stuk Moestuinieren op drie Hoog 1 product in voorraad Productdetails
€ 26,99 stuk Of je bos lust: koken met planten uit het voedselbos 5 product(en) in voorraad Productdetails
€ 25,99 stuk Een vlecht van heilig gras 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 27,90 stuk De eetbare siertuin 1 product in voorraad Productdetails
€ 24,99 stuk Het komt goed met ons eten 1 product in voorraad Productdetails
€ 29,90 stuk Natuurvolgend bosbeheer - Voor rendabel, biodivers en prachtig bos 1 product in voorraad Productdetails
€ 59,25 stuk Inheemse bomen en struiken in Nederland en Vlaanderen 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 17,95 stuk Van zaaien tot oogsten - praktijkgids voor de moestuin 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 39,90 stuk Waterplanten en waterkwaliteit 1 product in voorraad Productdetails
€ 29,99 stuk De kruidenapotheek Geen voorraad Productdetails
€ 19,50 stuk De mens tussen aarde en kosmos 1 product in voorraad Productdetails
€ 39,90 stuk Plukplezier - Een jaar lang bloemen zaaien, planten & plukken 1 product in voorraad Productdetails
€ 35,86 stuk Bodem onder het landschap 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 33,99 stuk Duurzaam snoeien - met respect voor plant en dier 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 26,99 stuk Verweven leven 2 product(en) in voorraad Productdetails