Zuurgoed - zelf groente en fruit fermenteren

€ 25,99 stuk

1 product in voorraad
+
De knop Toevoegen aan winkelwagentje verschijnt zodra u de bovenstaande waarden selecteert

Specificaties

Sanne Zwart
9789020951929
Nederlands
november 2024
Ja
178
hardback

Wat te doen met restjes groenten? Weggooien is zonde, dat moet anders kunnen! Sanne Zwart is fermentatie-expert en oprichter van RotPot® in Rotterdam. Zij biedt met Zuurgoed een praktisch basisboek over fermenteren voor iedereen die thuis aan de slag wil gaan. Want fermenteren is de ideale manier om de restjes uit je koelkast te transformeren tot heerlijk tafelzuur. Het is leuk om te doen, levert bijzondere, gezonde en supersmaakvolle producten op en voorkomt voedselverspilling.

In dit boek vind je informatie over de herkomst van recepten van fermenteren, praktische tips over fermenteren thuis tips, hoe te gebruiken, bewaren en serveren, de benodigdheden en basisregels en natuurlijk heel veel recepten om zelf mee aan de slag te gaan. Want wie wil er nou niet meer smaak en minder verspilling?!

Aanbevolen, actueel, nieuw of binnenkort verwacht

€ 32,00 stuk Betoverende Botanie Geen voorraad Productdetails
€ 29,99 stuk De voedselbos keuken 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 44,95 stuk Handboek Nederlandse Flora 1 product in voorraad Productdetails
€ 29,99 stuk Natural farming en de kunst van het nietsdoen 1 product in voorraad Productdetails
€ 34,95 stuk Giftige erfenis 1 product in voorraad Productdetails
€ 18,95 stuk Moestuinieren op drie Hoog 1 product in voorraad Productdetails
€ 49,00 stuk Gezonde bodem, gezond voedsel, gezonde toekomst 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 16,95 stuk De Vier Seizoenen Moestuin 1 product in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Permacultuur in je persoonlijke en sociale leven 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 25,99 stuk Een vlecht van heilig gras 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 29,95 stuk Zaaiagenda 1 product in voorraad Productdetails
€ 26,99 stuk Verweven leven 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 39,90 stuk Plukplezier - Een jaar lang bloemen zaaien, planten & plukken 1 product in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare planten 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 6,99 stuk Het kleine boek wildplukken 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 49,95 stuk The Earth Care Manual Geen voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare wilde planten, 200 soorten herkennen en gebruiken 5 product(en) in voorraad Productdetails
€ 27,95 stuk Dokters van nature 1 product in voorraad Productdetails
€ 26,99 stuk Of je bos lust: koken met planten uit het voedselbos 5 product(en) in voorraad Productdetails
€ 15,95 stuk WILDPLUKSET wildplukkaart & receptenboekje 'cadeauverpakking' 10 product(en) in voorraad Productdetails
€ 32,50 stuk Vera’s moestuin - Permacultuur van maand tot maand 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 22,00 stuk Bijvoet, het magische vrouwen- en sjamanenkruid 12 product(en) in voorraad Productdetails
€ 49,00 stuk Handboek ecologisch tuinieren 1 product in voorraad Productdetails
€ 24,99 stuk Het komt goed met ons eten 1 product in voorraad Productdetails